КИЇВ (QHA) -

У парламентській фракції Радикальної партії України рішуче не згодні із пропозиціями свого однопартійця, народного депутата Андрія Артеменка про «здачу Криму в оренду Росії». Про це заявив на сторінці у Facebook глава партії Олег Ляшко.

Голова РПЛ заявив, що ці заяви депутата обговорюватимуться на засіданні фракції найближчим часом.

Щодо «мирного плану» Андрія Артеменка, про який пише NYT. Це виключно його власна позиція, яку ні я особисто, ні наша команда Радикальної партії її не підтримуємо.

Крим це Україна! І будь-які розмови про легалізацію його анексії РФ (і про «оренду», і всі інші), про зняття санкцій заради "миру" - абсолютно не прийнятні. Здавати в оренду Крим московським окупантам - це те саме, що здавати в оренду переїздному цирку рідну матір. Росія має забратися до біса з Криму і Донбасу!

Дивну поведінку колеги обговоримо на найближчому засіданні фракції і тоді вже приймемо рішення, про яке я повідомлю додатково.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, посол України у США Валерій Чалий назвав «грубим порушенням Конституції України» заяву нардепа від РПЛ Андрія Артеменка про передачу окупованого Криму «в оренду Росії».

Він заявив, що народний депутат не уповноважений представляти іноземним урядам від імені держави «якісь альтернативні мирні плани».

Раніше член парламентської фракції Радикальної партії Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. У пунктах плану, крім іншого, була зазначена ідея проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на 50-100 років.

ФОТО: інтернет

QHA