ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 20 березня, Львівська обласна рада звернулася до вищого керівництва України з вимогою розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією, йдеться на офіційному сайті облради.

Депутати вказують, що причиною такого рішення стало нехтування принципом територіальної цілісності України і проведення виборів в анексованому Криму.

— Проведення виборів в анексованому Криму, постійні провокації на українській території, диверсії проти громадян в країнах Європи обумовлюють необхідність більш рішучих кроків для зміцнення безпеки України. З огляду на це, ми вимагаємо від вищого керівництва держави розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією. Вважаємо неприпустимими такі відносини з країною, яка є окупантом нашої території, — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, Львівська обласна рада виступила за введення візового режиму для громадян Російської Федерації.

Раніше QHA підготувало матеріал про міжнародну реакцію на незаконні вибори в Криму.

Нагадаємо, 19 березня у Верховній Раді фракція «Народний фронт» зареєструвала проект постанови про визнання Україною нелегітимними виборів президента РФ, їхніх результатів, правових наслідків і актів нелегітимно обраної особи на цю посаду.

Одразу після «виборів» в Криму прокуратура АРК порушила справу проти голови «виборчкому Криму», якого підозрюють у скоєнні дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також державній зраді.

QHA