КИЇВ (QHA) -

За результатами розгляду скарги член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Анатолій Коваленко побачив у діях генерального прокурора Юрія Луценка та головного військового прокурора Анатолія Матіоса дисциплінарні правопорушення через їхні пости у Facebook.

Про це йдеться у відповідному листі.

— Членом Комісії Коваленком А.А. 18 жовтня 2017 року завершено перевірку за скаргою та складено висновок про наявність дисциплінарного порушення у діях генерального прокурора України Луценко Ю.В. і заступника генерального прокурора головного військового прокурора Матіоса А.В. Зазначений висновок планується розглянути на засіданні комісії 22 листопада 2017 року, повідомляється у листі.

Зазначимо, що згідно із законом України "Про прокуратуру" публічне висловлювання, яке є порушенням презумпції невинності, є підставою для притягнення прокурора до дисциплінарної відповідальності

За останніми даними, термін розгляду скарги щодо Луценка і Матіоса закінчився ще 17 жовтня. У зв'язку з цим будь-яке рішення комісії, прийняття якого намічене на 22 листопада, легко може скасувати суд.

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв надати суду докази того, що активістів під Верховною Радою фінансують з-за кордону.

Джерело: Українська правда

QHA