КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратура звернеться до Верховної Ради з проханням позбавити депутатської недоторканності нардепа від Опозиційного блоку Євгена Бакуліна, щоб притягнути його до кримінальної відповідальності.

Про це сьогодні заявив генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, подання до Верховної Ради з проханням надати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності пана Бакуліна буде подано наступного тижня. При цьому він додав, що Бакулін територію України давно не відвідував.

— Але, тим не менше, для будь-яких подальших кроків — підозри, оголошення у розшук і т.д. — нам потрібен дозвіл Верховної Ради. Ми будемо клопотати про зняття депутатської недоторканності, затримання і арешт, — сказав генпрокурор.

Луценко додав, що подання буде стосуватися прохання на залучення Бакуліна до відповідальності за статтями 255 (створення організованого злочинного угрупування), 191 (розкрадання державних коштів) та іншими статтями.

За словами генпрокурора, зараз у справі про так звані "вишки Бойка" засуджені двоє людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генпрокуратура України готує клопотання про зміну запобіжного заходу головному редактору інтернет-видання "Страна.uа" Ігорю Гужві.

QHA