КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратура України може винести підозру депутату Верховної Ради Володимиру Парасюку, якщо отримає достатню кількість підстав для цього. Про це повідомив пресі генпрокурор Юрій Луценко.

Він стверджує, що приводи для притягнення Парасюка до відповідальності за протиправні дії з'явилися вже давно.

— На жаль, Парасюк заходить кожен раз далі... З моєї точки зору, збройний напад на колишнього добровольця, а нині журналіста пана Дзиндзя, а також вчорашні силові дії відносно добровольців у лавах Національної гвардії переходять всі межі, — підкреслив генпрокурор.

Луценко заявив, що ГПУ може висунути підозру парламентарю.

— У разі, якщо буде достатньо підстав, справа перейде до Головного слідчого управління ГПУ, і це може привести до висунення підозри народному депутату Парасюку, — зазначив Юрій Луценко.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 14 березня під Слов'янськом у результаті силового прориву через блокпост в обхід законних процедур перевірки групи озброєних осіб на чолі з народним депутатом Парасюком сім співробітників поліції отримали травми різного ступеня тяжкості. У цілому в нападі брали участь 40-45 осіб. Командир спецпідрозділу підкреслив, що ним було прийняте рішення не використовувати вогнепальну зброю проти нападників.

ФОТО: інтернет

QHA