КИЇВ (QHA) -

Валерія Лутковська висловила бажання зустрітися з 42 особами — політичними в'язнями, а також з тими засудженими, хто висловив бажання бути переміщеним для подальшого відбування покарання на материкову частину України. У результаті вона змогла поспілкуватися з Ахтемом Чийгозом, Алі Асановим і Мустафою Дегерменджі. Одним із позитивних досягнень за результатами візиту Лутковська вважає домовленість про відвідування Романа Сущенка та Євгена Панова в Москві. Про це повідомили в прес-службі українського обмудсмена за підсумками візиту до анексованого Криму з її російською колегою Тетяною Москальковою.

— Оскільки вже встановлено певну довіру, ми можемо просуватися далі. Маю на увазі, що Тетяна Москалькова зможе приїжджати відвідувати російських громадян, а ми у відповідь сподіваємося здійснювати візити до наших громадян, наприклад, у Москві, — зазначила Валерія Лутковська.

Як повідомляло QHA, Уповноважений з прав людини Верховної Ради України Валерія Лутковська в 2017 році знову відвідає засуджених українців і кримських татар, які містяться у виправних колоніях окупованого Сімферополя.

ФОТО: інтернет

QHA