КИЇВ (QHA) -

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що в ситуації, яка склалася нині в Україні, буде робити все, про що його попросять Петро Порошенко і Володимир Путін. Таку заяву він зробив на спільній прес-конференції з президентом України в Києві, передає кореспондент QHA.

— Хочу сказати коротко про свою позицію щодо відомих конфліктів, які відбуваються в Україні. Вона анітрохи не змінилася. Ви повинні розуміти, що я ніколи не ставив перед собою мету бігти попереду паровоза або поспішати поперед батька в пекло. Я робив, роблю і буду робити тільки те, про що мене попросять два президента. Мене попросили Путін і Порошенко організувати зустріч у Мінську — я зробив. Мені сказали, як це зробити, — я зробив. (...) Так буде і надалі — те, що доручать мені два президента, ми, білоруси, будемо робити. Ви, українці, повинні знати, що у вас є близькі та рідні люди, які живуть трохи північніше вас, — зазначив Лукашенко.

Крім того, глава Білорусі сказав, що Україна залишається одним із найбільш пріоритетних партнерів його країни в питанні економіки.

— Ми сьогодні домовилися прискорити роботу зі створення нових коопераційних виробництв у різних галузях. Ми будемо виробляти будь-яку продукцію, яка користуватиметься попитом на міжнародних ринках, — підкреслив він.

Як повідомляло раніше QHA, Петро Порошенко заявив, що спільний кордон між Україною та Білоруссю ніколи не буде використовуватися для агресивних дій проти українського народу.

QHA