МІНСЬК (QHA) -

Російська військова техніка буде доставлена ​​до Білорусі для проведення військових навчань під суворим моніторингом місцевої влади. Про це 3 лютого повідомив президент країни Олександр Лукашенко під час «Великої розмови з президентом».

Він зазначив, що гіпотетична окупація росіянами Білорусі буде провалена в будь-якому випадку, адже під час введення військ РФ до країни лісова прикордонна територія сприятиме силам опору. Ліс є підходящою місцевістю для оточення і нейтралізації військ противника.

— Хтось думає, що ось там вже кілька тисяч вагонів завантажили, нас окупують, Росія сюди свої війська вводить... Війська висадять десь біля полігону, розіб'ють цей табір, ввезуть певну кількість бойових припасів. Це тільки для того, щоб відстріляти там по мішенях. Я як головнокомандуючий, голова Вищої Держради, приїжджаю, і російські генерали мені доповідають, які рейси. Це все під контролем. Те, що будуть війська сюди введені, то рівненько вони звідси і підуть. Навіть якщо сюди введуть тисячу танків, це неможливо. Це ж треба розробити цілу операцію. А вони прийдуть з лісу — і ось вони під нашим контролем, — повідомив Лукашенко журналістам.

Нагадаємо, як писало QHA, президент Білорусі Олександр Лукашенко під час розмови з віце-прем'єром Володимиром Семашком 20 січня доручив замістити скорочені поставки російської нафти альтернативними варіантами.

ФОТО: інтернет

QHA