КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України і віце-президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський у коментарі QHA повідомив, що готує звернення до ПАРЄ з приводу сьогоднішнього затримання в районі адміністративного кордону з окупованим Кримом двох представників Кримської правозахисної групи Crimean Human Rights Group Ольги Скрипник та Володимира Чекригіна, а також співробітника офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини.

— Ми вирішили не піднімати хвилю, поки не буде чіткої інформації. Однак ми вже готуємо відповідне звернення до ПАРЄ на випадок, якщо вони не будуть звільнені, — сказав Георгій Логвинський.

Народний депутат також зазначив, що неможливо ставитися до ситуації в окупованому Криму з точки зору права.

— На тому острові суворого режиму, яким керують особи без повноважень, навіть закони Російської Федерації не виконуються... Там права немає. Дану ситуацію можна розцінювати так: бандитським шляхом захопили заручників, — вважає віце-президент ПАРЄ.

Нагадаємо, що сьогодні на адмінкордоні з Кримом співробітники ФСБ затримали двох правозахисників з Кримської правозахисної групи Group Ольгу Скрипник та Володимира Чекригіна, а також співробітника офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини. Правозахисники поїхали на адмінкордон з окупованих Кримом, щоб провести моніторинг пунктів пропуску з українського боку.

QHA