СТРАСБУРГ (QHA) -

Віце-президент ПАРЄ, народний депутат Верховної Ради України Георгій Логвинський підтвердив інформацію про те, що він тимчасово виконуватиме обов'язки президента ПАРЄ. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook:

— Дорогі друзі, хотів би внести ясність. Сьогодні після обіду я дійсно буду заступати президента ПАРЄ, що є для мене великою честю і важливою подією на міжнародній парламентській арені для України.

Логвинський уточнив, що така процедура заступництва передбачена регламентом для випадків, коли президент ПАРЄ «недоступний».

— Але я прошу не плутати це з обранням мене президентом чи виконуючим обов'язки президента ПАРЄ. Для цього є окрема процедура, яку ми зараз і запускаємо, — наголосив він.

Нагадаємо, 25 червня глава ПАРЄ Педро Аграмунт заявив керівництву Європейської партії, що не має наміру залишати свою посаду.

Питання про звільнення Аграмунта з посади було підняте після того, як 20 березня 2017 року на чолі делегації депутатів асамблеї і Держдуми Росії він прибув до Сирії. Аграмунт стверджував, що поїздка до Сирії була узгоджена з іспанським урядом, проте у Мадриді його слова спростували.

27 червня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла зміни до власного регламенту, які дозволяють за допомогою імпічменту змістити з посади президента.

ФОТО: інтернет

QHA