КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України від фракції Народний фронт Георгій Логвинський очолив підкомітет Парламентської асамблеї Ради Європи з проблем злочинності та боротьби з тероризмом.

— Наш черговий бій з пропутінським французьким депутатом Тьєррі Маріані закінчився перемогою України одноголосним рішенням мене обрали головою Підкомітету ПАРЄ з проблем злочинності та боротьби з тероризмом, написав Логвинський на своїй сторінці у Facebook.

Депутат наголосив, що Кремль допомагав Маріані стати головою підкомітету ПАРЄ по боротьбі з тероризмом. За словами Логвинського, українська сторона не могла допустити такий плювок в обличчя України і всієї асамблеї.

— На засіданні комітету мені довелося вступити з ним (французом-конкурентом, ред.) у нерівний бій. Дякую за одноголосне рішення підкомітету про моє обрання, і спасибі колегам з Європейської народної партії за те, що номінує мене,  написав він.

Депутат Національних зборів Франції Тьєррі Маріані лобіює ідею про те, що Крим це Росія і закликає скасувати санкції проти агресора. Француз очолював делегацію парламентарів, які відвідали анексований Крим, оминувши законодавство України, з 29 по 31 липня. Пізніше він відкинув звинувачення українського народного депутата Георгія Логвинського у незаконному перетині кордону. Українська прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти французьких депутатів за незаконне відвідування Криму.

QHA