КИЇВ (QHA) -

Літак з екс-президентом Грузії і екс-главою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі на борту летить у бік однієї з європейських країн. Про це виданню "Корреспондент.net" заявило джерело у ДМСУ.

— Ймовірно, це — Польща. Хоча, Грузія також вважається європейською країною. Правда, угоди про реадмісію між Грузією і Україною немає. А є — між ЄС і Україною, — повідомило джерело.

Раніше повідомлялося, що екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі можуть депортувати до однієї з країн Європи.

Прихильник Саакашвілі Давид Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook закликав прихильників Саакашвілі відправлятися в аеропорт "Бориспіль".

Як повідомив один з членів «Руху нових сил» нардеп Юрій Дерев'янко, невідомі затримали Саакашвілі у ресторані "Сулугуні" і відвезли у невідомому напрямку на мікроавтобусі.

Агентство QHA писало, що генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що після відмови Міхеїлу Саакашвілі у політичному притулку влада України може його депортувати у Нідерланди, Грузію або Польщу.

При цьому генпрокурор зазначив, що екстрадиція Саакашвілі до Грузії стовідсотково означає його арешт.

Відзначимо, на 18 лютого заплановано мітинг прихильників Саакашвілі, на який вони запросили президента Петра Порошенка заявити про свою відставку.

Джерело: Корреспондент.net

QHA