ДОНЕЦЬК (QHA) -

Командування російських окупаційних військ на непідконтрольних Україні територіях Донбасу привласнює частину «заробітку» бойовиків за терористичну діяльність. Про це заявило Головне управління розвідки Міністерства оборони України за допомогою сторінки в Фейсбук.

— 18 березня в з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного ВС РФ здійснювалася виплата грошового забезпечення. З метою поліпшення особистого матеріального становища командири підрозділів російських окупаційних військ здійснили збір коштів з особового складу під виглядом «штрафів».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, наприкінці січня бригада проросійських терористів, які виявили бажання дезертирувати з ОРДЛО, була ізольована на полігоні міста Торез наказом власного командування для проведення «виховної роботи».

Раніше з'явилася інформація, що російські окупанти на Донбасі, будучи незадоволені фінансовим забезпеченням з боку свого командування, здійснили 3 самогубства і 5 спроб суїциду за 10 днів. Щоб припинити подальші епізоди суїцидів, командування окупантів всерйоз задумалося про підвищення зарплат бойовикам.

ФОТО: інтернет

QHA