АНКАРА (QHA) -

Генеральний секретар партії Націоналістичної дії Девлет Бахчелі виступив з критичними заявами на церемонії нагородження слухачів Школи лідерства та політики, яка відбулась в Анкарі 17 грудня.

За словами Бахчелі, світ є свідком звірячих сценаріїв, які розгортаються навколо нас.

— На сьогодні в світі є глобальні проблеми шести К-регіонів: Кашгар (Синьцзян-Уйгурський автономний район Китаю), Кашмір (мусульманський регіон Індії), Керкук (місто Туркманів Іраку), аль-Кудс (мусульманська назва Єрусалиму), Кіпр (мається на увазі турецька частина острова) і Крим. Без послідовного вирішення проблем цих регіонів, мир на Землі не настане, сказав він.

Зокрема, Бахчелі розкритикував рішення президента США Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. За словами політика, чия партія представлена ​​в турецькому парламенті, визнання США Єрусалиму столицею Ізраїлю це образа спадщини людства.

Він закликав Вашингтон скасувати своє рішення з цього питання і висловив подяку президенту Туреччини Реджепу Тайїпу Ердогану за підтримку Палестини.

Раніше повідомлялося, що Туреччина виступить в ООН з ініціативою щодо скасування рішення США по Єрусалиму. Про це повідомив президент Реджеп Тайїп Ердоган у відеозверненні до учасників мітингу на підтримку Палестини в провінції Конья.

За словами Ердогана, жодна країна світу не має права вважати себе вище міжнародних законів.

QHA повідомляло, що президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган закликав визнати Єрусалим окупованою столицею Палестини. З такою заявою він виступив на позачерговому саміті Організації ісламського співробітництва.

Відзначимо, раніше Ердоган вже називав Ізраїль терористичною державою.

QHA