НІКОСІЯ (QHA) -

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров використав новий термін у своїх пропагандистських заявах. Цього разу він заговорив про «візову дискримінацію в Криму».

Про це дотепно розповів постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Фейсбуці. За словами дипломата, Лавров «виступив з новою сольною програмою» на засіданні Комітету міністрів Європи в Нікосії, що на Кіпрі.

— Прозвучали всі класичні твори автора, зокрема, добре відомі слухачам «Блокада Донбасу», «Заборона російської мови» і «Нацисти». Автор також представив свій новий хіт «Візова дискримінація росіян в Криму».

Кулеба зазначив, що, судячи з виразу Лаврова, безвізовий режим для України «дістав росіян до самих до глибин». Постпред вважає, що це також свідчить про настрої в Криму.

Нагадаємо, 17 травня Україна офіційно отримала безвізовий режим з Євросоюзом.

Як повідомляло QHA, у квітні високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні обговорила з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим статус Криму. Вона підкреслила, що Євросоюз продовжує вести політику невизнання анексії Криму Росією.

ФОТО: інтернет

QHA