КИЇВ (QHA) -

Спікер Сейму Латвійської республіки Інара Мурнієце під час зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм заявила, що потрібно продовжувати санкції проти Російської Федерації. Про це повідомили в прес-службі Верховної Ради України.

Вона зазначила, що Латвія повністю підтримує Україну в питанні продовження санкцій.

— І коли Латвія головувала в Раді ЄС, ми дуже твердо виступали за солідарну позицію європейських країн у питанні санкцій. Питання санкцій буде залишатися дуже важливим і в подальшому, і в цьому сенсі також важливим залишається те, щоб Україна добре доносила інформацію про процес реформ у своїй країні європейським партнерам.

Мурнієце додала, що не можна послаблювати санкції до того, поки не буде прогресу.

QHA повідомляло, що 14 грудня голови держав і урядів країн-членів Європейського Союзу візьмуть політичне рішення про продовження секторальних економічних обмежувальних заходів проти Росії, введених за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України.

Нагадаємо, санкції Сполучених Штатів Америки проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії вступили в силу. Про це повідомили в Міністерстві фінансів США. Санкції були накладені через агресію Росії проти України.

QHA