НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Україна, як Непостійний член Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй на 2016-2017 роки, буде головувати в Раді Безпеки ООН у лютому 2017 року. У рамках цієї ролі українське представництво встановило кримськотатарський прапор і символіку в кабінеті при Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй, повідомила представник Меджлісу кримськотатарського народу в США Айла Баккалли. Востаннє Україна була головою в Раді Безпеки у березні 2001 року під час свого непостійного членства в 2000-2001 роках.

— Кримськотатарський прапор буде направляти наших співробітників у виконанні величезних завдань, які включають у себе поліпшення прозорості, ефективності та дієвості Ради Безпеки, постійними членами якого є Росія, США, Китай, Великобританія і Франція, — сказав Постійний представник України при Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко.

Айла Баккалли, радник Постійного Представництва України при Організації Об'єднаних Націй з питань корінних народів, передала Україні найкращі побажання у своїй діяльності в якості Голови, і розділила честь розміщення кримськотатарського прапора поруч із українським у Постійному представництві України в Раді Безпеки.

ФОТО: Айла Баккалли

QHA