КИЇВ (QHA) -

У соціальній мережі Фейсбук кримські татари запустили флешмоб з проханнями до Руслана Зейтуллаєва про припинення голодування.

Про початок акції повідомила група «Кримські політв'язні Кремля», але перші записи почали з'являтися трохи раніше призову.

 

 

Сьогодні у Північно-Кавказькому військовому окружному суді проходять дебати сторін у справі Руслана Зейтуллаєва, після чого очікується винесення вироку. Незважаючи на викликане голодуванням виснаження, кримський татарин має намір виступити в суді з останнім словом.

Як повідомляло раніше QHA, незважаючи на прохання лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва і громадськості, кримський татарин Руслан Зейтуллаєв відмовляється припиняти голодування. Лише неможливість здійснення намазу за станом здоров'я може стати однією з умов припинення його протестної акції.

4 квітня Руслан Зейтуллаєв оголосив безстрокове голодування в знак протесту проти несправедливого ставлення до кримських татар в окупованому Криму. Як повідомили правозахисники, голодування «мокре» — Руслан п'є чай без цукру. Зараз Зейтуллаєв знаходиться в Ростові-на-Дону, де відбувається перегляд справи. Його звинувачують в організації осередку «Хізб ут-Тахрір» у Криму.

ФОТО: Антон Наумлюк, скріншоти з Фейсбуку

QHA