КИЇВ (QHA) -

Кримські правозахисники у Києві зустрілися з міністром закордонних справ Швеції Маргот Валльстрем. Про це Валльстрем повідомила на своїй сторінці у Twitter.

Глава шведського зовнішньополітичного відомства наголосила, що була рада зустріти активістів з Криму, яких назвала хоробрими.

— Рада зустрітися з правозахисниками з Криму. Ці хоробрі люди повідомляють про погіршення ситуації з правами людини на півострові, — написала вона, додавши хештег "Крим — це Україна".

Як повідомляє правозахисна організація Crimean Human Rights Group, представники правозахисних організацій обговорювали з міністром порушення прав людини в Криму.

— Керівник Crimean Human Rights Group Ольга Скрипник озвучила проблеми політичних в'язнів в Криму і розповіла про незаконний призов кримчан в армію РФ, — повідомляють правозахисники.

Нагадаємо, раніше кримські правозахисники повідомили, що в анексованому Криму блокують сайти українських телеканалів та інші інформаційні ресурси з України, у тому числі інформаційне агенство QHA ("Кримські новини").

QHA