СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Споживання алкогольних напоїв серед жителів в окупованому Росією Криму досягло загрозливих масштабів. Про це рапортує так звана «депутат законодавчих зборів» Севастополя Тетяна Щербакова під час чергової сесії самопризначеного «парламенту», передає місцева преса.

— На офіційному обліку перебувало 3 337 людей, які страждають на алкогольну залежність. Неофіційно можемо множити цю цифру на два. А якщо ми додамо до цієї кількості ще двох-трьох членів сім'ї на кожного, хто страждає алкогольною залежністю, а якщо ми ще додамо випадкових перехожих, які можуть стати об'єктом розваги для громадян у стані алкогольного сп'яніння ця цифра стане загрозливою. 2016 року поліцією було задокументовано 973 правопорушення за появу у громадському місці у стані алкогольного сп'яніння і 513 порушень за дрібне хуліганство у стані сп'яніння, повідомила «чиновниця».

При цьому так звана «спікер законодавчих зборів» Алтабаєва зазначила, що тенденція споживання алкоголю в РФ, частиною якої колаборанти вважають окупований Крим, незважаючи на наявну тенденцію до зниження (з 18 літрів на рік до 13,5), «ставить під загрозу існування російської нації».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, смерть більш ніж 70 осіб у російському Іркутську в результаті споживання спиртовмісного засобу для ванн спонукала кримську «владу» розповісти про місцевий «Бояришнік». Так, людина на ім'я Андрій Козенко, який називає себе «головою держради Криму», заявив, що місцеві жителі п'ють лосьйон для обличчя, що містить глід (бояришнік), як алкогольний напій, і зазначив, що з цим явищем кримські «чиновники» борються вже давно.

ФОТО: інтернет

QHA