КИЇВ (QHA) -

Так звані «глави уряду» анексованого Криму потрапили до списку санкцій РНБО України.

Про це стало відомо з указу, розміщеного на сайті Петра Порошенка.

У документі від 15 травня 2017 року про введення в дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» сказано, що стосовно 1228 громадян України, Росії та інших держав застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи.

Зокрема у списку зазначені «глава уряду Криму» Сергій Аксьонов, «голова парламенту» Володимир Константинов і зрадник- «командувач» Чорноморським флотом РФ Денис Березовський.

Активи зазначених громадян будуть заблоковані, а право користуватися і розпоряджатися майном — обмежена. Також «влада» окупованого півострова не зможе вивести свої капітали за межі України.

Крім цього, під санкції потрапили перереєстровані за російським законодавством держпідприємства України у Криму: Севастопольський виноробний завод, Інститут сільського господарства Криму НААН та його дослідне господарство, Національний інститут винограду і вина «Магарач», Севастопольський геодезичний центр, ДП «Кримське управління геодезії, картографії та геоінформаційних систем», Кримський риборозплідник, Первомайський виноробний завод, Радгосп-завод «Передгір'я», агропромкомбінат «Виноградний», агропромислова фірма «Прибережна», завод шампанських вин «Новий світ», виробничо-аграрне об'єднання «Массандра» та його філії тощо.

Нагадаємо, востаннє президент України оновив і продовжив термін дії схвалених РНБО санкційних списків 17 жовтня 2016 року.

Як повідомляло QHA, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав умови зняття з Росії міжнародних санкцій.

ФОТО: інтернет

QHA