КИЇВ (QHA) -

Звільненню Криму від російських окупантів може сприяти посилення економічних і політичних позицій України. Про це кореспонденту QHA заявив Олег Березюк, народний депутат від партії «Об'єднання «Самопоміч».

— Крим може звільнити тільки сильна Україна: економічно, політично, військово та соціально сильна, з потужною дипломатичною службою. Сьогодні Крим підступно захоплений ворогом, а вороги зазвичай самі не звільняють територію, — сказав він.

Березюк вважає, що у разі успіху України кримчани можуть вчинити так, як вчинили свого часу німці з НДР.

— Це буде або звільнення з нашого боку, але для цього потрібно дуже багато ресурсів, або ж кримчани з часом вчинять як східні німці, які, побачивши якісний розвиток Федеративної Республіки Німеччина, за 50 років вирішили прийти до них самі. І в першому, і в другому випадку допомогла важка праця з розбудови якісної правової, інституційної, економічної держави і, беззастережно, держави, яка поважає свого громадянина. Якісний розвиток і повага до прав людини на території України і донесення інформації про це на півострів — наша найважливіша робота на сьогодні, — вважає нардеп.

Нагадаємо, раніше депутат від БПП Мустафа Найєм заявив, що ухвалення закону «Про створення вільної економічної зони «Крим» — найневдаліше рішення Верховної Ради щодо окупованого півострова.

QHA