МОСКВА (QHA) -

Після резонансного вбивства російського посла в Туреччині Андрія Карлова офіційна Москва, схоже, визначилася з новим претендентом на цю посаду, про що повідомляє «Дощ».

Послом РФ у Туреччині може стати Михайло Бабич, якого свого часу не прийняли на аналогічну посаду в Україні. Призначення відбудеться вже у 2017 році.

Однак прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков не підтвердив цю інформацію.

Михайла Бабича давно планували перевести з посади Повноважного представника президента в Приволзькому федеральному окрузі.

Після звільнення влітку 2016 року посла РФ в Україні Михайла Зурабова російські ЗМІ називали претендентом на цю посаду саме Бабича, що було публічно підтверджено Дмитром Пєсковим. Його кандидатура була запропонована на розгляд Держдумі разом із запитом на отримання агремана від України.

Київ відмовив у призначенні з низки причин, серед яких — відсутність у Бабича дипломатичного досвіду, участь у незаконному рішенні про приєднання Криму до РФ і введення туди російських «миротворців», а також порушення дипломатичних правил, за якими незатверджена кандидатура посла не повинна оголошуватися публічно.

ФОТО: інтернет

QHA