КИЇВ (QHA) -

Сполучені Штати Америки мають не тільки зберігати введені проти Росії санкції, а й посилити їх, заявив 27 жовтня на круглому столі екс-директор Freedom House Девід Крамер, передає кореспондент QHA.

— США мають багато зробити у своїх відносинах з Росією. Щось вже почалося за часів адміністрації Обами. США не тільки повинні підтримувати, але і посилити санкції проти режиму Путіна. Ці санкції повинні залишатися доти, доки Путін не змінить свою поведінку, заявив Крамер.

За словами експерта, Росія в багатьох конфліктах підтримує сили, проти яких виступає США: режим Асада у Сирії, Талібан в Афганістані, а також надає підтримку Ірану та Північній Кореї.

Росія не виконала угоду, пов'язана з ядерною безпекою. І Путін не відчуває, що він пов'язаний угодами, які підписувала Росія. І звичайно, що Росія не поважає Будапештський меморандум, Договір про дружбу між Україною і Росією, територіальну цілісність України, резюмував експерт.

Як раніше повідомляло QHA, під тиском Конгресу адміністрація Трампа у четвер передала до Конгресу список пов'язаних з Росією організацій, на які можуть накласти санкції, викликані діями РФ в Україні, Сирії та втручанням у президентські вибори в США 2016 року.

Даний список, згідно з інформацією New York Times, включає ФСБ, СВР, ГРУ і ще близько 30 підприємств, концернів та організацій.

QHA