ВАШИНГТОН (QHA) -

Король Йорданії Абдулла II запропонував офіційному Вашингтону обговорити з Росією проблему окупованого Криму, аби «домогтися гнучкості» від росіян у Сирії.

Монарх стверджує, що для президента країни-окупанта Путіна Крим є пріоритетним питанням, тому заради визнання Америкою незаконної анексії півострова він готовий буде піти на поступки в інших регіонах політичної і військової активності. Про це Абдулла II заявив в інтерв'ю американському виданню Washington Post.

 З погляду росіян, вони грають в те, що я називаю тривимірної грою в шахи. Для них Крим важливий, Сирія важлива, Україна, і тепер ми бачимо їх у Лівії... Я думаю, найбільш важливий Крим. Якщо ви досягнете порозуміння щодо Криму, думаю, ви побачите гнучкість щодо Сирії... Крим для Путіна це питання №1, заявив йорданський правитель.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, держсекретар США Рекс Тіллерсон на зустрічі з главою МЗС України Павлом Клімкіним на початку березня підтвердив, що Сполучені Штати Америки не обговорюватимуть жодних «обмінів» територій України. Він також зазначив, що суверенітет України має фундаментальну важливість для США.

Крім цього, держсекретар США ще раз запевнив українську сторону, що санкції з Росії будуть зняті лише тоді, коли Кремль припинить свої агресивні дії та деокупує Крим і ОРДЛО.

ФОТО: інтернет

QHA