МІНСЬК (QHA) -

Тристороння контактна група у Мінську погодила заяву із закликом до повного припинення вогню в районі Авдіївки і на всій лінії розмежування. Про це повідомив спеціальний представник чинного голови ОБСЄ у ТКГ Мартін Сайдик.

— Контактна група закликає до суворого дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню в районі, обмеженому Донецьким аеропортом, Авдіївкою та Ясинуватою, а також по всій лінії зіткнення. До 5 лютого цього року відвести озброєння, що підпадає під дію Мінських угод, на визначену ними відстань до відповідної лінії в місця їхнього зберігання, говориться в заяві.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, президент України Петро Порошенко доручив провести засідання Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі через ситуацію у Авдіївці. Увечері 30 січня президент Петро Порошенко перервав свій візит до Німеччини через ситуацію в Авдіївці, де бойовики пошкодили останню лінію електропередач, в результаті чого місто залишилося без води, електрики і теплопостачання.

ФОТО: інтернет

QHA