ВАШИНГТОН (QHA) -

Законопроект під назвою STAND for Ukraine Act не був проголосований у Сенаті до завершення останньої сесії 2016 року, тому в 2017 році внесений на голосування повторно. Згідно з процедурою, він повинен бути прийнятий заново обома палатами Конгресу.

Новий проект закону зветься «Про стримування, запобігання та припинення російської агресії в Україні, допомоги демократичним перетворенням в Україні, а також інших цілях».

Документ внесений на розгляд Палати представників 2 лютого конгресменом-республіканцем, співголовою Комітету у закордонних справах Палати Енгелем Еліотом, який раніше виступав за надання Україні летального озброєння.

Текст проекту закону поки що не оприлюднений на офіційних джерелах. Однак повідомляється, що він ідентичний STAND for Ukraine Act, який передбачав посилення санкцій відносно Російської Федерації на законодавчому рівні.

Як писало QHA, президент США Дональд Трамп під час більш ніж годинної телефонної розмови з главою України Петром Порошенком 4 січня повідомив, що Сполучені Штати мають намір працювати над відновленням миру уздовж українського кордону.

ФОТО: інтернет

QHA