КЕРЧ (QHA) -

Уряд Росії призначив ТОВ «Стройгазмонтаж», що належить другу президента країни-окупанта Путіна Аркадію Ротенбергу, єдиним виконавцем робіт з будівництва залізничних підходів до транспортного переходу через Керченську протоку з боку окупованого Криму. Про це йдеться на офіційному сайті російського уряду.

— Визначити ТОВ «Стройгазмонтаж» виконавцем робіт з будівництва залізничних підходів до транспортного переходу через Керченську протоку, що дозволить завершити будівництво залізничних підходів до Керченської мосту синхронно зі спорудженням самого моста, — йдеться в указі.

Згідно розпорядження, до 1 серпня 2019 року об'єкт повинен бути зданий у тимчасову експлуатацію, а повна готовність об'єкта намічена до 1 грудня 2019 року. Загальна ціна контракту становить 16,95 млрд руб.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, федеральне агентство залізничного транспорту Росії вже тричі оголошувало конкурс на розробку плану і будівництво підходів до транспортного переходу через Керченську протоку. Всі спроби виявилися провальними через відсутність заявок.

Як вказують російські ЗМІ, основною причиною відсутності заявок на цей конкурс можна назвати той фактор, що виконавець контракту підпаде під санкції, як російська компанія, яка підтримала анексію Криму.

ФОТО: інтернет

QHA