КИЇВ (QHA) -

Деокупація Криму може відбутися, коли Росія зазнає поразки у Сирії. Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловив командир добровольчого батальйону «Крим» Іса Акаєв.

— Ті, хто захопив Крим, просто так звідти не підуть... Я думаю, це (деокупація,  ред.) відбудеться після того, як Росія зазнає серйозної поразки в районі Сирії,  сказав командир.

Згадуючи про збройне вторгнення і окупацію Криму росіянами 2014 року, Акаєв заявив, що у кримських татар була можливість створити партизанський рух і чинити опір загарбникам, проте ця ініціатива не знайшла підтримки.

— 2014 року були люди, які були готові взяти зброю в руки і чинити опір агресії та окупації. Це був я, мої близькі друзі. Нас було досить багато, близько ста осіб на той момент. Але ми не знайшли підтримки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, двоє депутатів Держдуми Росії на допиті у Генпрокуратурі України підтвердили інформацію, що військове вторгнення Російської Федерації на територію Криму і подальша анексія були сплановані у грудні 2013 року, під час візиту на півострів радника Путіна Владислава Суркова.

ФОТО: інтернет

QHA