СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Російське командування в окупованому Криму замінює військовослужбовців зрадників України на кадрових військових Російської Федерації. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці в Фейсбук.

Стверджується, що, зокрема, на аеродром Кача в окупованому Криму прибуло 5 льотних екіпажів з Росії, а українських зрадників, які перейшли на бік агресора, які раніше несли там службу, планується перемістити до складу частин Північного флоту Росії.

— Командування ЗС РФ продовжує здійснювати цілеспрямовані заходи з заміни у російських підрозділах на території АР Крим колишніх українських військовослужбовців, які зрадили присязі. З РФ на аеродром Кача (Крим) прибуло 5 нових льотних екіпажів для військово-транспортних літаків Ан-26 і літаків амфібій Бе-12. Новоприбулі льотчики замінять колишніх українських військовослужбовців, які перейшли на службу до ЗС РФ. «Українські» екіпажі планується передислокувати для проходження подальшої служби на територію РФ, зокрема, до складу частин Північного флоту ВМФ РФ.

Також повідомляється про те, що російське командування планує скасувати більшість посад, на яких знаходяться жінки — військовослужбовці, які зрадили присязі Україні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, так званий «військовий комісар Республіки Крим» Анатолій Малолєтко розповів про плани призвати до армії РФ від 1,5 до 2 тисяч жителів окупованого Криму. Він зазначив, що для навчання кримчан до рівня військових фахівців армії окупантів з РФ важливо, щоб частина призовників служила «на материку», маючи на увазі територію Росії.

ФОТО: інтернет

QHA