КИЇВ (QHA) -

Поліція спрацювала максимально коректно в ситуації із затриманням 43 озброєних активістів блокади ОРДЛО і вже надала зібрані докази правопорушень для розслідування до прокуратури. Про це глава Національної поліції України повідомив в інтерв'ю виданню DW.

Він зазначив, що не слід сприймати дану подію в політичному контексті, оскільки затримання активістів блокади відбулося в зв'язку з допущеним правопорушенням.

— Я не маю наміру змішувати політичну і кримінальну складові цієї проблеми. Генерал Аброськін зробив все необхідне для розслідування, збору і документування цього правопорушення. Зараз це вивчає прокуратура. Генерал Аброськін не допустив конфліктних ситуацій, які могли призвести до сутичок. Дивно виходить: спочатку нас лаяли за те, що ми щось робили, зараз — за те, що не робимо, — сказав глава Нацполіції.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 13 березня ввечері співробітники служби безпеки України затримали 43 особи в населених пунктах Торецьке, Щербинівка і Курдюмівка за відмову скласти зброю. Затримання проводилися в рамках контрдиверсійних заходів, стверджують у СБУ. Повідомляється, що у затриманих вилучили вісім одиниць вогнепальної зброї, два предмети, схожі на гранати, і значну кількість пляшок із запальною сумішшю. До ранку всі затримані були звільнені з-під варти.

ФОТО: інтернет

QHA