КИЇВ (QHA) -

Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила на круглому столі у Києві про те, що в уряді України вона відповідатиме за координацію гендерних питань, повідомляє кореспондент QHA з місця подій.

— Я рада включитися в боротьбу за забезпечення рівноправ'я та координацію цієї політики з боку держави на рівні Кабміну.

При цьому вона пообіцяла, що основним завданням на першому етапі стане імплементація тих планів, які "Кабмін визначив на роки наперед".

Климпуш-Цинцадзе стверджує, що об'єднання повноважень віце-прем'єр-міністра з питань евроінтераціі з відповідальністю за гендерну політику відповідає практиці, прийнятій у ЄС.

— Договір ЄС 60 років тому заклав рівність прав чоловіків і жінок як одну з основних фундаментальних цінностей ЄС. Тому абсолютно логічно, що ці завдання потрапляють до портфеля віце-прем'єра, відповідального за евроінтерацію, сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе додала, що перш за все створить офіс уповноваженого з гендерних питань.

Нагадаємо, 2 березня віце-прем'єр-міністр з питань європейської інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на конференції у Києві за підсумками імплементації угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2016 рік повідомила, що деякі результати на шляху України до ЄС виявилися невтішними.

QHA