КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про необхідність забезпечити поступовий перехід окупованого Донбасу під міжнародний контроль.

За словами Клімкіна, Україна та США перебувають у тісній координації із забезпечення тиску на РФ для поступового переходу окупованого Донбасу під міжнародний контроль.

— Для нас найважливіше забезпечити, щоб Донбас поступово переходив під міжнародний контроль, який забезпечить безпеку і почнеться підготовка до виборів разом з нами. Інші концепції ведуть до того, що там збережеться російський протекторат, — заявив дипломат.

За словами голови МЗС, основна концепція полягає в тому, що міжнародна миротворча місія повинна зайти на територію Донбасу після того, як її покинуть російські війська.

Як писало QHA, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляв, що ситуацію в окупованому Луганську можуть використовувати для обмеження сфери діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Він додав, що ситуація на окупованих територіях залишається серйозною.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час саміту Східного партнерства у Брюсселі розповів високопоставленим чиновникам Європейського Союзу про подальше погіршення ситуації в анексованому Росією Криму.

QHA