КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з головою комітету з європейських справ Сенату Франції Жаном Бізе закликав французьких сенаторів запобігати спробам легалізації анексії Росією Криму. Про це повідомляється на сайті МЗС України.

— Павло Клімкін привернув увагу до ситуації на території окупованого Криму і закликав французьких сенаторів запобігати будь-яким спробам легалізувати окупацію півострова, — йдеться у повідомленні.

У свою чергу, Бізе заявив, що Сенат Франції уважно спостерігає за розвитком ситуації в Україні і підтримує офіційну позицію Парижа — підтримка суверенітету і територіальної цілісності України.

Він додав, що французькі сенатори будуть й надалі критично сприймати спроби окремих французьких політиків відвідувати окупований півострів.

Нагадаємо, у 2016 році окупований півострів відвідали одинадцять французьких парламентаріїв на чолі з депутатом національних зборів і екс-міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані. Французькі парламентарії відвідали окупований півострів не вперше. МЗС України зробило заяву у зв'язку із поїздкою групи французьких парламентаріїв на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим. Дії політиків розглядаються як прояв свідомої підтримки агресії РФ проти України, прийняття ними кремлівської політики утиску прав людини на окупованому півострові.

QHA