ВАШИНГТОН (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін з 8 по10 травня перебуватиме у Вашингтоні, де візьме участь у засіданні базової групи Мюнхенської конференції з питань безпеки. Про це інформагентству QHA повідомили у прес-службі МЗС.

Повідомляється, що глава українського зовнішньополітичного відомства обговорить з учасниками конференції вплив російської агресії в Україні на безпеку всієї Європи.

— 8-10 травня 2017 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить робочий візит до Вашингтону (США) для участі у засіданні базової групи Мюнхенської конференції з питань безпеки, в ході якої обговорить з учасниками заходу нинішню ситуацію з безпекою на сході України та її вплив на безпеку Європи в цілому.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 31 березня в ході візиту до Брюсселю Павло Клімкін обговорив з Високим представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні загострення конфліктної ситуації на сході України, зокрема провокаційні дії РФ та підтримуваних нею бойовиків.

ФОТО: інтернет

QHA