ВІДЕНЬ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся в рамках засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Відні з держсекретарем Сполучених Штатів Америки Рексом Тіллерсона. Про це Павло Клімкін написав на своїй сторінці у Twitter.

Сторони обговорили питання розміщення миротворців ООН на Донбасі.

— Зустрівся з американським колегою Рексом Тіллерсоном. Обговорили все: від спільної роботи над миротворчою місією ООН на окупованому Донбасі до енергетичної безпеки та підтримки США ефективної і незалежної антикорупційної системи в Україні, написав він. 

Нагадаємо, чинний голова ОБСЄ і міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц на зустрічі глав МЗС держав-членів Організації з безпеки і співпраці у Європі заявив, що моніторингова місія організації використовує останні технології уздовж контактної лінії на Донбасі.

За його словами, з метою запобігання насильству та тероризму в цьому регіоні Відень планує витратити 250 тис. євро.

Як писало QHA, в роботі 24-го засідання Ради міністрів ОБСЄ взяли участь заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз.

Зазначимо, 7-8 грудня у Відні проходить 24-а сесія Ради міністрів закордонних справ країн-учасників і спостерігачів ОБСЄ. 2017 року Австрія головує в ОБСЄ, чинним головою організації є федеральний міністр європейських, інтеграційних і закордонних справ Австрії Себастьян Курц. Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, яка бере участь у роботі засідання, раніше заявила, що зосередить свою увагу на Україні і незаконній анексії Криму Росією.

ФОТО: Twitter Павло Клімкін

QHA