КИЇВ (QHA) -

МЗС України підтвердило інформацію про майбутню зустріч президента України Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом.

— Зустріч відбудеться, звичайно, ми її готуємо. Але ми повинні витримати інтригу. Найближчим часом Святослав Цеголко зробить відповідну заяву, синхронно з нашими американськими друзями. Ми зараз працюємо над змістовною частиною промови, — зазначив глава МЗС України Павло Клімкін.

Однак він розповів, що на порядку денному стоятиме важливе в сьогоднішніх реаліях для України питання — виконання Росією своїх зобов'язань у рамках Мінських домовленостей, питання окупації Криму РФ і можливості доступу до нього міжнародних спостерігачів, а також питання двостороннього співробітництва України та США і допомоги українським реформам.

За словами Клімкіна, Порошенко з Трампом, зокрема, обговорять питання співпраці в сфері безпеки між Україною та Штатами.

Нагадаємо, між Україною та США була досягнута домовленість про переговори президентів Дональда Трампа і Петра Порошенка у Вашингтоні. Зустріч лідерів двох держав анонсується 20 червня.

ФОТО: інтернет

QHA