ЄРУСАЛИМ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який 26-27 листопада 2017 року відвідав з офіційним візитом Ізраїль, розповів, що побажав народу України біля Стіни плачу в Єрусалимі.

— Написав найпотаємніше бажання: сили кожному українцеві у боротьбі за мир і благополуччя України, — повідомив дипломат на своїй сторінці у Twitter.

Нагадаємо, в Ізраїлі голова МЗС України провів зустріч з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, міністром оборони Ізраїлю Авігдором Ліберманом, міністрами і депутатами Кнесету, а також керівництвом МЗС Ізраїлю.

Під час зустрічі з Нетаньяху Павло Клімкін обговорив з ним питання співпраці між країнами. За інформацією ізраїльської сторони, на зустрічі обговорювалися питання поглиблення співпраці між двома країнами у сфері технологій, кіберіндустрії, сільського господарства та в інших областях.

Нетаньяху також говорив про загрози у регіоні, головну з яких, на його думку, представляє Іран.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час саміту Східного партнерства у Брюсселі розповів високопоставленим чиновникам Європейського Союзу про подальше погіршення ситуації в анексованому Росією Криму.

QHA