КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна не подає резолюцію щодо миротворчої місії на Донбасі через можливі маніпуляції Росії. Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції з главою МЗС Королівства Данія Андресом Самуельсеном, передає кореспондент QHA.

— Ми вже підготували цю резолюцію. Ми її погодили з нашими партнерами з Нормандського формату і з американськими друзями не подавати її для того, щоб Росія не змогла маніпулювати її окремими положеннями і почати нібито пошук компромісів, які насправді знищать сенс цієї резолюції. Це важливий, насправді, технічний момент, але ми не дамо Росії наближати резолюцію, яку вона внесла, і яка насправді є папірцем, яка нікому не потрібна, і нашу резолюцію, повідомив Клімкін.

QHA повідомляло, що Павло Клімкін розкритикував російський план введення миротворців на Донбас. За його словами, Київ наполягає на тому, щоб на Донбасі безпеку забезпечили миротворці і поліцейські, а потім міжнародна спільнота допомогла організовувати вибори і охорону кордону.

Нагадаємо, Німеччина розраховує на участь німецьких військових в майбутній миротворчій місії ООН на Донбасі. Про це повідомив уповноважений Бундестагу з питань збройних сил, член Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Ганс-Петер Бартельс.

QHA