КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна хоче бути європейською і демократичною країною, що можливо лише за повноцінного членства у НАТО і ЄС.

Про це він повідомив на конференції "Київський трансатлантичний діалог". Вона проводиться за підтримки НАТО.

— НАТО свого роду унікальна структура, яка приймає нових членів і стає сильнішою в ході цього процесу. Тому, мета України приєднання до НАТО. Наша мета, однозначно  це приєднатися до НАТО в майбутньому, зазначив міністр.

Клімкін переконаний, що сенс майбутнього України зводиться до того, щоб і надалі розділяти спільні демократичні цінності, відповідальність і бути солідарними. Міністр також висловив бажання, щоб Україна в майбутньому була частиною вільного світу.

Єдиний варіант, коли це можливо, це якщо ми станемо повноцінним членом НАТО і ми станемо повноцінним членом ЄС. Тому що це диктує наша історія, це диктує наш менталітет, це диктують наші політичні зобов'язання, вважає міністр.

Нагадаємо, раніше спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер і Павло Клімкін під час зустрічі в середу, 26 жовтня, обговорили можливу роль ООН у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

Джерело: Європейська правда

QHA