КИЇВ (QHA) -

Звернення міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до учасників Міжнародного форуму «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу» зачитала перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, передає кореспондент QHA.

— Ми знаємо, що у Криму залишилося багато патріотів України, які протистоять агресорові. Хочу запевнити їх, що вони не самі, що вони потрібні Батьківщині, що Україна за них бореться!  написав Павло Клімкін.

Міністр зробив акцент на тому, що про будь-які факти репресій у Криму Україна негайно повідомляє своїм міжнародним партнерам, щоб продовжувати чинити спільний тиск на агресора.

Хочу закликати наших героїв-кримчан, які чинять опір агресорові і окупанту, вірити, що на нашому боці правда і міжнародне право, на нашому боці світ і ключові міжнародні організації, — йдеться у зверненні Клімкіна до жителів Криму.

Нагадаємо, раніше на форумі віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що окупаційна влада у Криму за три роки вже використала майже всі відомі методи придушення свободи.

QHA