КИЇВ (QHA) -

Глави Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони України привітали військовослужбовців з Міжнародним днем ​​миротворця ООН.

Зокрема, міністр оборони Степан Полторак зазначив, що цього року виповнюється 25 років з початку участі України у міжнародній миротворчій діяльності.

— Сердечно вітаю зі святом усіх, хто брав участь і сьогодні виконує завдання з підтримки миру у миротворчих операціях під егідою ООН та інших міжнародних організацій.

Полторак також додав, що українські воїни-миротворці виконують завдання в ході антитерористичної операції на Сході України і в інших країнах:

— Військовослужбовці Збройних Сил України сьогодні виконують завдання у складі міжнародних операцій з підтримки миру і безпеки під керівництвом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил в Ліберії, Косово, Афганістані, Кіпрі, Аб'єй, Республіці Південний Судан, Демократичній Республіці Конго і Придністровському регіоні Республіки Молдова.

Зі святом воїнів також привітав міністр закордонних справ Павло Клімкін:

— Сьогодні світ страждає від значної кількості конфліктів. Для мільйонів людей ООН залишається останньою надією на порятунок і повернення до нормального життя. Наша держава, яка продовжує протистояти російській агресії і окупації, на жаль, з власного досвіду знає, які страждання відчуває цивільне населення в гарячих точках, перш за все це стосується жінок і дітей. Це стало одним з факторів чому Україна є активним прихильником розширення потенціалу операцій ООН для захисту цивільного населення і підтримує зусилля Генерального секретаря Організації щодо зміцнення миротворчих можливостей ООН.

Як повідомляло QHA, нещодавно представники Центру Українсько-Грузинської Дружби «Сакартвело» відзначили День Незалежності Грузії.

ФОТО: European Pressphoto Agency

QHA