КИЇВ (QHA) -

Міністри закордонних справ України Павло Клімкін та Франції Жан-Ів Ле Дріан зустрілися з колишніми в'язнями Кремля і родичами політв'язнів в будівлі МЗС. Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров на своїй сторінці у Facebook.

— Багато з них розповіли свої історії. У тому числі Іван Козловський, родичі О. Сенцова, А. Сущенка, С. Салієва. Ми з Ахтемом (Чийгозом — ред.) більше говорили про те, що робити в ситуації справжнього військового терору щодо нелояльних громадян України в Криму, — написав він.

Умеров відзначив, що на зустрічі з родичами політв'язнів йшлося про те, що необхідно посилити санкції, а також політичний і дипломатичний тиск на РФ.

— Заявили, що якщо країна-агресор, країна-терорист не буде покарана, подібне може статися і в інших країнах, у тому числі й у Франції, — сказав він.

Нагадаємо, Жан-Ів Ле Дріан заявив, що Франція не визнає окупацію Криму Росією. Глава МЗС Франції в черговий раз підтвердив позицію своєї країни щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

QHA