КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим питання звільнення українських заручників і політв'язнів. Про це Клімкін написав на своїй сторінці у Twitter.

— Тільки що розмовляв з Лавровим про звільнення наших заручників і політичних в'язнів, а також щодо формату можливої ​​миротворчої місії ООН для окупованого Донбасу. Позиції дуже далекі, але ми повинні працювати далі, — йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що сторони також обговорили питання діяльності Спільного центру з контролю і координації (СЦКК), зі складу якого Росія вивела своїх представників.

QHA повідомляло, що російська влада не дозволяє українським політв'язням спілкуватися з родичами. Так, Ігор Котелянець вже більше року не розмовляв зі своїм братом Євгеном Пановим, якого затримала ФСБ в Криму за звинуваченням у «диверсійних діях». У свою чергу батько Павла Гриба, викраденого російськими спецслужбами на території Білорусі, Ігор Гриб, заявив, що жодного разу не спілкувався зі своїм сином з моменту його арешту.

QHA