КИЇВ (QHA) -

Мер Києва Віталій Кличко звільнив главу «Київтранспарксервіс» Артема Шамрая прямо під час засідання Антикорупційної ради при Київській міській раді. Цю інформацію передає прес-служба КМДА.

— Ми бачимо, скільки мільйонів гривень знаходиться в тіні. Скільки місто недоотримує коштів. Ви втратили довіру. Багато чого зроблено не було. У мене немає ні бажання, ні часу далі ставити експерименти і давати час, щоб навести порядок у цій сфері. Я вас звільняю з цієї посади у зв'язку з втратою довіри, — заявив Кличко на нараді.

Мер зазначив, що в Києві фактична кількість машиномісць, виявлених на майданчиках, де паркують авто вночі — 57 250. І місто має отримувати від нічного паркування 6,5 грн з паркомісця. Тобто близько 136 млн грн на рік.

Кличко повідомив, що з'ясуванням обставин діяльності Шамрая на посаді тепер буде займатися прокуратура, і відповідні документи вже надані профільному відомству міста Києва.

Він також зазначив, що буде проведена комплексна перевірка діяльності комунального підприємства «Київтранспарксервіс» з відстороненням від посад заступників директора Ярослава Погребняка, Святослава Мельника та Євгена Сагуйченка.

Нагадаємо, як передавало QHA, у кінці листопада Шамрай був тимчасово відсторонений від посади у зв'язку з доповідною запискою начальника управління з питань запобігання корупції Красюка С.Й. для проведення перевірки діяльності вже екс-глави «Київпастранс». 7 грудня акт перевірки був переданий голові КМДА.

ФОТО: інтернет

QHA