КИЇВ (QHA) -

Радник глави Міністерства внутрішніх справ Ілля Ківа 8 липня повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці, що очолив Соціалістичну партію України. Він послався на відповідне рішення з'їзду партії.

— Я прийняв рішення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найвідоміших українських партій з довгою партійної історією. Відповідне рішення було щойно прийняте на з'їзді партії.

Також Ківа додав, що «саме політичними засобами можна удосконалювати і реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, зміцнити обороноздатність країни».

На думку радника глави МВС, «найближчим часом СПУ поверне собі лідируючі позиції на українському політичному полі та стане важливим інструментом змін у країні».

Відзначається, що на сайті СПУ проведення з'їзду не анонсувалося.

Нагадаємо, багаторічним лідером СПУ був Олександр Мороз, який у 2012 році передав повноваження голові СПУ Павлу Устенку. У 2014 році на позачерговому ХХ з'їзді СПУ Устенку висловили недовіру, і главою СПУ був обраний Микола Рудьковський. У серпні 2015-го Рудьковський був звільнений з посади за власним проханням, а главою політсили став Микола Садовий.

ФОТО: інтернет

QHA