ТБІЛІСІ -

Київ ніколи не визнає російську окупацію частини Грузії, заявив сьогодні глава Української держави Петро Порошенко. З такою заявою він виступив після візиту до селища Одзісі, розташоване на кордоні з Південною Осетією, разом зі своїм грузинським колегою Георгієм Маргвелашвілі.

— Російські військовослужбовці намагаються зламати волю народів у регіоні. Але наші народи ніколи не здавалися. Окуповані території будуть звільнені, — зазначив він.

Український президент також заявив, що Київ твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії.

Під час візиту до Одзісі президенти були проінформовані місцевими жителями і військовослужбовцями про діяльність російської військової бази, що діє в регіоні нелегально.

— Лінія розмежування в Цхінвальському регіоні — це навіть не лінія дотику, це прірва між минулим і майбутнім. Це результат окупаційної політики Росії, — йдеться в заяві українського лідера на сторінці в Фейсбуці.

Крім того, Порошенко та Маргвелашвілі побували в селі Хурвалеті, розташованому на території між Південною Осетією, яка в односторонньому порядку оголосила незалежність від Грузії, і районом, підконтрольним Тбілісі.

Тут лідери двох країн також поцікавилися гуманітарних становищем місцевого населення.

ФОТО: Фейсбук Петра Порошенка

Джерело: АА

QHA