ВАШИНГТОН (QHA) -

Керівники трьох головних розвідувальних служб Російської Федерації (РФ) відвідали Вашингтон на тлі загострення напруженості в російсько-американських відносинах.

30 січня посол РФ у США заявив, що директор Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін, який перебуває під санкціями США, їздив до Вашингтона на консультації з приводу проблем тероризму.

31 січня видання The Washington Post написало, що ще двоє російських директорів розвідувальних служб відвідали Вашингтон. Так, директор Федеральної служби безпеки Росії Олександр Бортников і керівник Головного управління розвідки Генштабу Збройних сил РФ Ігор Коробов провели зустріч з директором ЦРУ Майком Помпео.

Представник ЦРУ зазначив, що всі зустрічі глав російських розвідувальних служб проведені відповідно до законодавства США і в консультації з відповідними департаментами та відомствами.

Колишні співробітники спецслужби США наголосили, що присутність всіх трьох російських чиновників у Вашингтоні одночасно і при цьому під час розслідування можливого втручання РФ у президентську кампанію США 2016 року є «вкрай незвичайною».

— Я не можу пригадати такого за останні 15 років, зазначив екс-глава місії ЦРУ в Москві Стівен Голл.

Ці візити відбулися за пару днів до того, як адміністрація президента США Дональда Трампа оголосила нові дії проти РФ.

Нагадаємо, в оновленій стратегії національної безпеки, яку підписав президент США Дональд Трамп, сказано, що Росія втручається у внутрішні політичні справи країн в усьому світі і є суперником для США. Крім Росії, загрозами визнали Китай, КНДР, Іран і терористичні організації ІДІЛ та "Аль-Каїду".

Джерело: Радіо Свобода

ФОТО: Reuters

QHA