КИЇВ (QHA) -

Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Канада не готова обговорювати безвізовий режим з Україною і вести переговори про "дорожню карту" щодо укладання такої угоди.

Про це вона сказала на брифінгу в Києві у вівторок.

— Я не бачу, щоб була повна готовність канадської сторони взяти участь в активному діалозі і вже розробити "дорожню карту" щодо скасування віз стосовно України, зазначила віце-прем'єр.

За словами Климпуш-Цинцадзе, питання введення безвізового режиму з Канадою не безперспективне, але "вимагатиме декількох років".

Президент України Петро Порошенко в ході робочого візиту до Канади провів у Торонто зустріч із прем'єр-міністром країни Джастіном Трюдо і подякував Канаді за чітку позицію у підтримці суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

Нагадаємо, під час щорічного форуму Yalta European Strategy торговий представник України Наталія Микольська наголосила на необхідності доопрацювання угоди про створення режиму вільної торгівлі, оскільки ситуація за 10 років змінилася, а його умови не змінилися.

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA