ОТТАВА (QHA) -

Парламент Канади пропонує уряду країни розширити санкції проти Російської Федерації через сприяння збройного конфлікту в Україні. Про це повідомляється в доповіді комітету парламенту Канади з питань оборони.

— Уряду Канади (рекомендується) розширити канадські санкції, у тому числі застосувавши закон про жертви корумпованих іноземних урядів (закон Сергія Магнітського), проти відповідальних за сприяння збройного конфлікту в Україні, а також розширити співпрацю зі своїми союзниками, включаючи НАТО, для зміцнення режиму санкції, — сказано в доповіді.

QHA повідомляло, що 14 грудня глави держав і урядів країн-членів Європейського Союзу повинні прийняти політичне рішення про продовження секторальних економічних обмежувальних заходів проти Росії, введених за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що санкції Сполучених Штатів Америки проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії набули чинності. Про це повідомили в Міністерстві фінансів США. Санкції були накладені через агресію Росії проти України.

У Департаменті контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США опублікували оновлену інструкцію із застосування обмежень, які стосуються посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів.

QHA